Žádost o půjčku

Časté dotazy - půjčka od Ferratum

 

Jaké jsou podmínky, abych dosáhl na půjčku?

Jedinou zásadní podmínkou je věkové omezení. SMS půjčka Ferratum je vhodná pro osoby, které jsou ve věku mezi 20 – 65 roky. Kromě toho se při posuzování žádosti může hledět na to, zda u nás máte nějaké dosud nesplacené pohledávky. Před každou novou půjčkou je zapotřebí nejprve splatit půjčku stávající.

Jak se dozvím, zda mi byla půjčka schválena?

Po odeslání online formuláře (případně SMS zprávy) je žádost promptně vyhodnocena. Na základě tohoto vyhodnocení je vám pak prostřednictvím SMS zprávy sděleno, zda je půjčka schválena, nebo došlo k jejímu zamítnutí.

Jak rychle dostanu peníze?

Stálí zákazníci mají tu výhodu, že jim peníze mohou být zaslány na jejich bankovní účet. Obvykle je tedy mají k dispozici ještě tentýž den, co jim byla půjčka schválena. V případě zasílání formou poštovní poukázky očekávejte její doručení do 3 – 4 pracovních dnů.

Mohu si posunout splácení?

Ano, splátku půjčky je možné prodloužit, a to za poplatek. Ten činí 15% z původní sumy půjčky. Díky prodloužení je půjčku možné splatit až o 15 dnů déle. Prodloužení je navíc možné zopakovat celkem třikrát.

Kolik dní mám na zaplacení půjčky?

Doba splatnosti záleží na výši půjčky, pohybuje se od 7 do 45 dnů.

Mohu půjčku získat, i když mám půjčku u jiné společnosti?

Ano, je to možné. V případě SMS půjčky Ferratum se nenahlíží do registru dlužníků. Krátkodobá půjčka je nízká, takže úspěšnost schválených žádostí je poměrně vysoká.

Nemusím se obávat o své osobní údaje?

S veškerými osobními údaji, které jsou poskytovány při žádosti o půjčku, je nakládáno s maximálním důrazem na bezpečnost, dle právních norem České republiky.